製品ID: PE3C0231-50CM
長さ
*長さは0.25インチまたはcm単位で指定できます
数量別価格
数量単価
100+Call
消費税込単価
数量:
在庫数:8
在庫限りで供給終了
消費税込単価
Key Specifications
Key Specifications (Click on Data Sheet Above for Additional Details).
Connector Series 1N
Connector Gender 1Male
Connector Polarity 1Standard
Connector Angle 1Straight
Connector Mount Method 1None
Connector Impedance 150 Ohm
Connector Series 2N
Connector Gender 2Male
Connector Polarity 2Standard
Connector Angle 2Straight
Connector Mount Method 2None
Connector Impedance 250 Ohm
RF Cable Part NumberPE-P142LL
RF Cable TypePE-P142LL
RF Cable Impedance50 Ohm
Length19.685 inches
Description
N Male to N Male Low Loss Cable 50 cm Length Using PE-P142LL Coax with HeatShrink
Type N plug to type N plug cable assembly PE3C0231-50CM is built with PE-P142LL which is a flexible coax type. The Pasternack flexible N cable assembly is manufactured with type N to type N cable connectors, has a 50 Ohm impedance and is triple shielded. RF specs on this 18 GHz maximum frequency N type male to type N male cable are located on the specifications PDF datasheet on this page along with CAD drawing and dimensions.